o nás

Anna Mašátová

V současnosti pracuje na pozici editorky pořadu ArtCafé na Český rozhlas Vltava, své dotazy proto směřujte na Ricarda Delfina. Děkujeme za pochopení.

Hudební publicistka, manažerka, historička umění a zakladatelka AMPromotions. Je zástupkyní šéfredaktora  kulturního magazínu Uni, její články naleznete také v Harmonii, Full Moon Magazinu, MF Dnes, Lidových novinách, Sparku, na Frontman.cz  aj. 

Působila na pozici Head of communications festivalu Rock for People, byla ředitelkou hudební konference a showcase festivalu Nouvelle Prague. Vytvořila Jazz Guide Czech Republic a World Music Guide Czech Republic. Vedla workshopy, mentoring či zasedala v panelech na WOMEX, Ment Ljubljana, Nouvelle Prague, Czech Music Crossroads, MusicMatch, World Music Festival Bratislava, Meltingpot forum, Hlasohled, Piaristi – Jak na hudební PR, Frontman.cz, Kytary.cz, Svaz autorů a interpretů, Sympozium umění, hudba, management HAMU aj.

Zasedala v grantové komisi Ministerstva kultury pro Alternativní hudbu i v dramaturgické radě české hudební exportní kanceláře SoundCzech. Je zakladatelkou vzdělávací platformy Music Navigator. V roce 2022 působila jako odborná asistentka na Janáčkově akademie múzických umění v Brně. 

Od července 2023 omezuje veškeré aktivity a nastupuje do Českého rozhlasu Vltava, kde se stará o pořad ArtCafé, 

 

Ricardo Delfino

Dramaturg, manažer, hudební publicista, booking agent, PR manažer a hudebník. Jeho články najdete ve Frontman.cz, PlzenskeKapely.cz či MuzikantiaKapely.cz. Pro karlovarskou krajskou internetovou televizi MVTV.cz vede hudební publicistický pořad Zkušebny.

Je zakladatelem, dramaturgem a PR manažerem karlovarského hudebního festivalu Top RoofTop. Vedl dramaturgii také u projektů  jako Otevřený kraj 2022 a 2023 Krajského úřadu Karlovarského kraje či DEPOvLETU 2022 a 2023 kreativní zóny DEPO2015 v Plzni. V současné době s DEPO2015 spolupracuje jako produkční hudebních i nehudebních eventů.

Založil hudební soutěž Karlovarského kraje Top RoofTop Talenty. Vedl PR kampaně alb a singlů umělců Vltava, B-Side Band, Dirty Old Dogs, Mirka Novak či Acid Row. Vedl také kampaň festivalu Groove Brno 2022. Jako booking agent zastupuje umělce Lanugo, Martina Brunnera & Markétu Foukalovou, Moniku Načevu, NIKA, něco něco, Ochepovsky Project či Steven’s. Coby social media manažer spolupracoval s konferencí a showcase festivalem Nouvelle Prague, festivalem Colour Meeting či nominanty na Ceny Anděl 2021 Cotatcha Orchestra.

Působí také jako aktivní zpěvák a hráč na foukací harmoniku (Crossroad Bros, Blues Noted., KVeen: Queen Live Experience).