o nás

Anna Mašátová

Hudební publicistka, umělecká manažerka a historička umění. Je zástupkyní šéfredaktora  kulturního magazínu Uni, její články naleznete také v Harmonii, Full Moon Magazinu, MF Dnes, Lidových novinách, Sparku, na Frontman.cz  aj. Působila na pozici Head of communications festivalu Rock for People, byla ředitelkou hudební konference a showcase festivalu Nouvelle Prague. Vytvořila Jazz Guide Czech Republic a World Music Guide Czech Republic. Vedla workshopy, mentoring či zasedala v diskuzních panelech na WOMEX, Ment Ljubljana, Nouvelle Prague, Czech Music Crossroads, MusicMatch, World Music Festival Bratislava, Meltingpot forum, Kytary.cz, Svaz autorů a interpretů aj.

Zasedala v grantové komisi Ministerstva kultury pro Alternativní hudbu i v dramaturgické radě české hudební exportní kanceláře SoundCzech. Spolupracuje s NYU Prague. Od roku 2022 působí jako odborná asistentka na katedře hudební produkce JAMU. Od roku 2023 působí jako editorka pořadu ArtCafé Českého rozhlasu Vltava.

 

Ricardo Delfino

Dramaturg, manažer, hudební publicista, booking agent, PR manažer a hudebník. Jeho články najdete ve Frontman.cz, PlzenskeKapely.cz či MuzikantiaKapely.cz. Pro karlovarskou krajskou internetovou televizi MVTV.cz vede hudební publicistický pořad Zkušebny.

Je zakladatelem, dramaturgem a PR manažerem karlovarského hudebního festivalu Top RoofTop. Vedl dramaturgii také u projektů  jako Otevřený kraj 2022 a 2023 Krajského úřadu Karlovarského kraje či DEPOvLETU 2022 a 2023 kreativní zóny DEPO2015 v Plzni. V současné době s DEPO2015 spolupracuje jako produkční hudebních i nehudebních eventů.

Založil hudební soutěž Karlovarského kraje Top RoofTop Talenty. Vedl PR kampaně alb a singlů umělců Vltava, B-Side Band, Dirty Old Dogs, Mirka Novak či Acid Row. Vedl také kampaň festivalu Groove Brno 2022. Jako booking agent zastupuje umělce Lanugo, Martina Brunnera & Markétu Foukalovou, Moniku Načevu, NIKA, něco něco, Ochepovsky Project či Steven’s. Coby social media manažer spolupracoval s konferencí a showcase festivalem Nouvelle Prague, festivalem Colour Meeting či nominanty na Ceny Anděl 2021 Cotatcha Orchestra.

Působí také jako aktivní zpěvák a hráč na foukací harmoniku (Crossroad Bros, Blues Noted., KVeen: Queen Live Experience).

Elly Zoubková

 V kulturní sféře se pohybuji od mládí, nejprve jako tanečnice a choreografka JAD Dance Company Yemiho A.D., později jako zpěvačka (Aquababes, v současnosti vlastní projekt EllyZ), produkční a booking agentka (Queenie). Coby EllyZ  jsem vystoupila letos v rámci projektu Liveurope ve Varšavě, v současnosti pracuji na novém albu, které vyjde na podzim v distribuci slovenských Ruka Hore.