Steven’s

Steven’s mísí prvky blues, rocku i funky groovu. Žánrově pestré aranže stojí na pevných základech rytmiky baskytaristy Honzy Dondy a bubeníka Honzy Řeháka, kytarových riffů a vokálním projevu frontmana a kytaristy Štěpána Kordíka a vokalistek Marty Novákové a Kristýny Gubišové s doprovodem klávesisty Mikiho Kopeckého.

Jedna z nejnadějnějších mladých kapel české scény vznikla roku 2021, kdy vydala debutový singl Enough doprovázený videoklipem, o rok později vyhrála hlavní cenu poroty prestižní soutěže Blues Aperitiv největšího středoevropském bluesového festivalu Blues Alive.

“Kapely, které u poroty zvítězily, se nicméně přece jen vymykaly nastavené laťce. Karlovarští Steven’s mladistvým elánem, spojeným s takřka profesionálním muzikantským výkonem a dovedným mixem bluesové muziky se soulem, rockem a funky, Black Pin z polské části Slezska pak nepřeslechnutelným ryze bluesovým cítěním, brilantní souhrou i osobitou invencí v rámci žánru,“ řekl k vítězství hudební publicista a dramaturg akce Ondřej Bezr.

14. října 2022 vychází debutové album Steven’s s názvem runnin´ man.

Video

Stream

https://open.spotify.com/artist/5rW38fZe29oJMqiZgONt9M

 

https://stevensmusic.bandcamp.com/

 

Kontakty

Manager

Ricardo Delfino
739430552
ricardo@ampromotions.cz

Booker

Ricardo Delfino
739430552
ricardo@ampromotions.cz

Ke stažení